GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Väggreliefer 6801015
nr 680 1015
Väggreliefer
1 par, keramik, tidigt 1900-tal, Tyskland, 40x36
Kondition: skadad, slitage, skador
Utrop:
100 kr
Såld:
250 kr
måndag 7 februari 2011
kl 19:27:04
150 kr
150 kr
200 kr
Tilgman Keramik